LV RU
PAR MUMSNMS RIGA, SIA nodarbojas ar visa veida profesionālo papīra izstrādājumu, medicīnas un higiēnas preču, dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļu, dažādu vienreizlietojamu preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgos.
Mūsu klienti ir slimnīcas un poliklīnikas, ārstu prakses, medicīnas iestādes, veterinārā klīnikas, aptiekas, pārtikas pārstrādes uzņēmumi, sociālās aprūpes iestādes, izglītības iestādes u.c.
NMS RIGA, SIA pārstāv tādus ražotājus kā CHEMI-PHARM, LUCART, AMTRA, MEDI-SEPT, WEBER, SUPERMAX, SLEEP ANGEL, HEINZ HERENZ.

Mūsu Partneri:

Vides izglītības fonds
- ir pasaules vadošās vides izglītības organizācijas FEE (Foundation for Environmental Education) International programmu īstenotājs Latvijā, kas nodarbojas ar vides izglītības, pārvaldes un sertifikācijas programmu īstenošanu un popularizēšanu.
Ekoskolu programma ir viens no visaptverošākajiem un arīdzan populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Programmas pamatā ir vienkāršas un brīvi piemērojamas, bet tai pat laikā savu efektivitāti jau drīz apliecinošas vides pārvaldes sistēmas izveide skolā.
Pašlaik Ekoskolu programmā ir iesaistītas vairāk kā 49 000 skolas visā pasaulē, Latvijā tās ir gandrīz 200 izglītības iestādes, sākot no PII līdz par augstskolām. Sevišķi jāuzsver, ka šī programma nekonkurē ar citām vides izglītības iniciatīvām, bet rada ietvaru koordinētam un sekmīgam ilgtermiņa darbam ar vides izglītības jautājumiem skolās.

Vairāk informācijas --> www.videsfonds.lv


Pieejamo ražotāju saraksts
Individuālās cenas katram Reģistrējies un saņem īpašos piedāvājumus
Registrācija
© Copyright 2016 - 2024, Mediline.lv SIA
Izstrādāts Esteriol studijā